Deelnemers 2019

Teamnaam Voornaam Tussenvoegsels Achternaam
600-1 Stg Elburg 1
600-2 Stg Elburg 1
601-1 Captain Jack and soldiers 2.0 Jack Koning
601-2 Captain Jack and soldiers 2.0
603-1 De Paashazen Nico Van Paassen
603-2 De Paashazen Marisca van Paassen
604-1 De Rollers Sijtze Hoekstra
604-2 De Rollers Sina Gewald
604-3 De Rollers Luc Vancoillie
605-1 DSB Toppers Evelien van der Kist
605-2 DSB Toppers Esther Bouman
606-1 SkateFanatics Quinten Uppelschoten
606-2 SkateFanatics Eline van Wijk
606-3 SkateFanatics Amber Koot
606-4 SkateFanatics Aukje Kloosterman
606-5 SkateFanatics Tjeerd Kloosterman
606-6 SkateFanatics Jesse van Buren
608-1 Les doudous Williams Vandepitte
608-2 Les doudous Sophie Potel
609-1 Limmer IJsclub Yaelle Vleugel
609-2 Limmer IJsclub Julia Tervoort
609-3 Limmer IJsclub Renske Kramer
609-4 Limmer IJsclub Nadine Bliekendaal
609-5 Limmer IJsclub Jop van der Bijl
609-6 Limmer IJsclub Thirza Pronk
610-1 Pieters zondagschool Jurre Nijhoff
610-2 Pieters zondagsschool Iris Jansen
610-3 Pieters zondagsschool Talita van Hartskamp
610-4 Pieters zondagsschool Mart Nijhoff
611-1 SMS Willem Wagenaar
611-2 SMS René van der Wateren
611-3 SMS Raymond van Hemert
612-1 SVS BAGGERAARS 1 Johan de Keijzer
612-2 SVS BAGGERAARS 1 Dénis de Keijzer
612-3 SVS BAGGERAARS 1 Jan van der Zijden
613-1 SVS Baggeraars 2 Wilco Kok
613-2 SVS Baggeraars 2 Fop Commerell
613-3 SVS Baggeraars 2 Astrid Kok
614-1 SVS Baggeraars 3 Eddie van Beest
614-2 SVS Baggeraars 3 Tjan Huang
614-3 SVS Baggeraars 3 Elma Ouwehand
614-4 SVS Baggeraars 3 Esther de Jong
615-1 SVS Baggeraars 4 Mandy Bouter
615-2 SVS Baggeraars 4 Kim Mudde
615-3 SVS Baggeraars 4 Eline van der Zalm
615-4 SVS Baggeraars 4 Dity Mudde
615-5 SVS Baggeraars 4 Liesbeth Kruidhof
616-1 SVS Baggeraars 5 Annika van Loon
616-2 SVS Baggeraars 5 Joan Andela-Verstegen
616-3 SVS Baggeraars 5 Carolien Laro
616-4 SVS Baggeraars 5 Piet Houthuizen
616-5 SVS Baggeraars 5 Gerry Faber
617-1 SVS Duo Baggeraars Huibert Uittenbogaard
617-2 SVS Duo Baggeraars Stanley Brabers
618-1 SVU – Sweet 16 & Brute kr8 Clarine Bronkhorst
618-2 SVU – Sweet 16 & Brute kr8 Mariëlle Faasen
618-3 SVU – Sweet 16 & Brute kr8 Hein Meeuwis
619-1 SVU sprint team Christiaan Smit
619-2 SVU sprint team martijn jager
621-1 The beauty and the beasts Hans Edens
622-2 The beauty and the beasts Johan Smit
623-1 Variwand Sleurhutjes Christel Simmelink
623-2 Variwand Sleurhutjes Dennis Noordenbos
624-1 Variwand speedo’s Doris Breedveld
624-2 Variwand speedo’s
625-1 Variwand Trekhaken Corinne Moens
625-2 Variwand Trekhaken Frans Hamm
626-1 Team Haico Bouma Haico Bouma
626-2 Team Haico Bouma Bernhard Bouma
626-3 Team Haico Bouma Nynke Bouma Huitema
626-4 Team Haico Bouma Jenita Hulzebosch Smit
626-5 Team Haico Bouma Ids Bouma
626-6 Team Haico Bouma Quint Van der Leeuw
627-1 Stg Elburg 2
627-2 Stg Elburg 2
627-3 Stg Elburg 2
627-4 Stg Elburg 2
627-5 Stg Elburg 2
627-6 Stg Elburg 2
628-1 Biddinghuizer Ladies Jolanda Noome
628-2 Biddinghuizer Ladies Cécile Ketelaars
628-3 Biddinghuizer Ladies Anne-Marie van der weijden-van Dijke
628-4 Biddinghuizer ladies Rian van Bergeijk
628-5 Biddinghuizer ladies Margitte Groot Koerkamp
629-1 International Lowflyers Coalition Jean-Luc Ostyn
629-2 International Lowflyers Coalition Joerec Cijsouw
629-3 International Lowflyers Coalition Niek Bravenboer
629-4 International lowflyers Coalition itay drory
630-1 SVU Fab 4 Thomas Van Maaren
630-2 SVU Fab 4 Hans de Ruijter
630-3 SVU Fab 4 Ernest te Winkel
630-4 SVU Fab 4 Maurice Liemburg
631-1 Team Palet Ineke Dedden
631-2 Team Palet Demi van Benthem
631-3 Team Palet Annet Noppert
631-4 Team Palet Daphne Alderts
631-5 Team Palet Elsemieke van Maaren
633-1 De ijscomannen Luuk Spruit
633-2 De ijscomannen
633-3 De ijscomannen Rogier Spruit
634-1 SVS Baggeraars 6 Peter de Beijer
634-2 SVS Baggeraars 6 Yannick Stegeman
634-3 SVS Baggeraars 6 Jelle de Jong
634-5 SVS Baggeraars 6 Damian Verhoeven
634-6 SVS Baggeraars 6 Vincent Aalbers
1 #6uurfeest Maaike Linders
2 Eijv Ede Solo René de Leeuw
3 Ellen Ellen Schalken
4 Gert-Jan
5 jan creemers jan creemers
6 Klompmaker Andre Klompmaker
7 SCOSS Meindert Kuipers
8 Team Haico Bouma solo Gretha Smit
9 Solo duo 1 Anne Willems
10 Solo Duo 2 René Suijkerbuijk
11 Spruitje Elaine Spruit
12 SVS Solo Baggeraar Arno van Hemert
13 Team Magic 1 Steven Arbon
14 Team Magic 2 Irene van Kol
15 Team Flevonice Richard Balk
16 SVU 100% Voluit! Wim Uijlenbroek
17 Klompmaker Jan Klompmaker